"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
Adam Mickiewicz

21. September 2017, 23:15

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Sukcesy uczniów z byłej już IIIb

Sukcesy uczniów z byłej już IIIb Drukuj Poleć znajomemu
04.09.2016.

3b Wakacje dla Julii Wołczek, uczennicy byłej klasy IIIb kończą się miłą niespodzianką. Czeka na nią wyróżnienie, jakie zdobyła w III Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Żywioły – ogień”.

Julka jest młodą osobą z wieloma pasjami. Zajęcia plastyczne, glina, fotografia oraz taniec nowoczesny to jej sposób na spędzanie wolnego czasu.

Niespodzianką będzie miał również uczeń tej samej klasy Jakub Sznip. Jego pracę wyróżniono na Ogólnopolskim Konkursie „Zakładka wykonana na prośbę książki”. Pasje Kuby to czytanie oraz turystyka.

Julia i Kuba rozpoczną rok szkolny z radością i nadzieją na kolejne sukcesy konkursowe, których im oraz wszystkim pozostałym uczniom całej szkoły serdecznie życzymy.

Opiekunem laureatów była p. Ewa Rogowska.
3b_1 3b_2 3b_3

Zmieniony ( 30.11.2016. )