Edukacja przez Szachy

szachy

Mechanika jest rajem nauk matematycznych, gdyż przez nią dochodzi się do owoców matematyki.
Leonardo da Vinci

23. September 2017, 14:57

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Wolontariusze z TPD na "Dniach Godności Osób Niepełnosprawnych"

Wolontariusze z TPD na "Dniach Godności Osób Niepełnosprawnych" Drukuj Poleć znajomemu
05.06.2016.

boci_boci_0 3 czerwca 2016r. nasi wolontariusze wraz p. Elą Michalak, jak co roku, wzięli udział i pomagali w organizacji IV Regionalnego Turnieju Boci „Sport dla każdego” z okazji „Dni Godności Osób Niepełnosprawnych” obejmującego projekt „Chwile Radości w Osadzie Danieli”.

Imprezę zorganizował Zespół Szkół i Placówek Oświatowych oraz Stowarzyszenie „A Tacy Sami” w Lubinie. Wolontariusze integrowali się z uczestnikami zawodów - osobami niepełnosprawnymi, wolontariuszki z  zespołu  tanecznego „Luzaczki” kolejny raz uatrakcyjniały imprezę swoimi występami. Uczestnicy korzystali z bogato przygotowanego przez organizatorów poczęstunku.

Było to kolejne przedsięwzięcie, w którym brali udział nasi uczniowie, i którzy swoimi zdolnościami, wielkim sercem i dobra wolą mogli pomóc innym, a przy tym dobrze się bawić.
 boci_boci_3 boci_boci_10 boci_boci_29 boci_boci_37
więcej zdjęć

Zmieniony ( 27.08.2016. )