Edukacja przez Szachy

szachy

Każdy nowy dzień jest kwiatem Który zakwita w naszych rękach.
Adam Mickiewicz

23. September 2017, 14:57

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza Drukuj Poleć znajomemu
07.12.2015.

dzien_wolontariatu_1Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy 1 grudnia 2015r. zorganizował  w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Tradycyjnym zwyczajem wyróżnieni zostali z tej okazji młodzi wolontariusze będący członkami TPD w szkołach. W tym roku na tę uroczystość zaproszono opiekunów wolontariatów oraz najaktywniejszych i wyróżniających się wolontariuszy, dla których przygotowano dyplomy uznania i oraz medale Pomocna Dłoń. Z naszej szkoły została wyróżniona Dyplomem Uznania" najaktywniej działająca wolontariuszka z TPD Katarzyna Jarkowiec. Serdecznie gratulujemy.

Korzystając z okazji, wręczyliśmy na ręce pana Kazimierza Pleśniaka, Prezesa TPD w Legnicy, całą butlę pięciolitrową baterii na cele statutowe TPD z akcji charytatywnej w naszej szkole oraz pojemniki plastikowe pozyskane od sponsora.

Informujemy Państwa, że charytatywne akcje świąteczne trwają. Dziękujemy za dary i prosimy o dalsze wsparcie.
dzien_wolontariatu_1a dzien_wolontariatu_1aa dzien_wolontariatu_1aaa dzien_wolontariatu_1aaaaaaaaaaaa
dzien_wolontariatu_3 dzien_wolontariatu_5 dzien_wolontariatu_7 dzien_wolontariatu_9

Dołączamy informację ze Stowarzyszenia Palium o akcji charytatywnej na rzecz Domowego Hospicjum

Witam!

W imieniu Stowarzyszenia PALIUM w Lubinie zwracam się z serdeczną prośbą o włączenie się Szkolnych Wolontariatów do przygotowania paczki świątecznej dla podopiecznych Domowego Hospicjum w Lubinie.

Proszę, aby każdy Wolontariat przygotowała paczkę świąteczną z produktami spożywczymi (np. cukier, mąka, kasza, ryż, olej, kakao, kawa, barszcz, bakalie, słodycze, mak, orzechy i inne produkty), które mogą znaleźć się na świątecznym stole. Do paczki proszę dołączyć życzenia świąteczne oraz jeżeli to możliwe to stroik świąteczny.

Paczki proszę dostarczyć do 18 grudnia 2015r. do Hospicjum w Lubinie. Pracownicy Hospicjum przekażą paczki najbardziej potrzebującym.

Z serdecznymi pozdrowieniami koordynator Szkolnych Wolontariatów:

Róża Mierzwiak

Zmieniony ( 07.02.2016. )