Edukacja przez Szachy

szachy

Nauka nie ma żadnej ojczyzny, gdyż wiedza ludzka obejmuje cały świat.
Ludwik Pasteur

23. September 2017, 14:57

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Kolejna akcja charytatywna TPD

Kolejna akcja charytatywna TPD Drukuj Poleć znajomemu
23.10.2015.

znaczek W październiku 2015r., podobnie jak w ubiegłych latach, na prośbę pracowników lubińskiego hospicjum p. Elżbieta Michalak – przewodnicząca TPD oraz p. Chrystian Halicz - członek koła wraz z wolontariuszami przeprowadzili wśród uczniów naszej szkoły akcję charytatywną  pod nazwą „Akcja Znaczek dla lubińskiego hospicjum”.

I tym razem akcja się powiodła. Zebrano i przekazano do hospicjum  71 znaczków, które wykorzystane będą przy wysyłaniu zaproszeń na Mszę św., która odbędzie się w listopadzie w intencji zmarłych z Hospicjum. Wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji gorąco i serdecznie dziękujemy.

W listopadzie planujemy kolejną akcję na rzecz Hospicjum - zbiórkę środków higienicznych i czystości. Mali wolontariusze z klasy IId już ją rozpoczęli.

Prosimy uczniów i ich  rodziców o dalszą pomoc i  wsparcie naszych akcji.

Elżbieta Michalak

Zmieniony ( 22.11.2015. )