Edukacja przez Szachy

szachy

Oddech dzieci śpieszących do szkoły podtrzymuje świat.
Talmud

23. September 2017, 14:57

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Rozpoczęcie działalności TPD i wolontariatu w roku szkolnym 2015/16

Rozpoczęcie działalności TPD i wolontariatu w roku szkolnym 2015/16 Drukuj Poleć znajomemu
20.09.2015.

tpdWraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego aktywnie do działania ruszył szkolny wolontariat wraz z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci.

Jak co roku rozpoczęliśmy już akcję charytatywne na rzecz:
-rodzin ubogich i osób bezdomnych – zbiórka żywności i odzieży,
-hospicjum – pieczenie ciast, zbiórka środków higienicznych i czystości,
-TPD – sprzedaż wartościowych nalepek.

14 września  2015r. na prośbę Pana Prezesa z Okręgowego Oddziału TPD w Legnicy, podobnie jak w ubiegłym roku, członkowie TPD z naszej szkoły przygotowali salę i poczęstunek na naradę dla przewodniczących kół TPD z powiatu lubińskiego oraz tablice informacyjne z działalności TPD „Patrz Sercem’’.

Pan Prezes bardzo miłym akcentem rozpoczął naradę wręczając na ręce Pani Dyrektor Bożeny Małek podziękowanie i pamiątkowy medal za aktywną działalność TPD na terenie naszej szkoły. Podczas zebrania przedstawiono przewodniczących kół, podsumowano działalność w roku szkolnym 2014/15 i I etapu obchodów 70-lecia TPD w okręgu legnickim, przedstawiono najważniejsze zadania programowe i organizacyjne, kalendarz przedsięwzięć na rok 2015/16 oraz zapoznano z nowym regulaminem na najaktywniejsze Koło Przyjaciół Dzieci, przedstawiono zmiany w statucie TPD. Zebranie przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.
tpd_1 tpd_2 tpd_3 tpd_4
tpd_5 tpd_6 tpd_7

Zmieniony ( 24.10.2015. )