IGRZYSKA DZIECI: SREBRO PIŁKARZY

16 maja 2019 r. chłopcy z naszej szkoły z roczników 2006, 2007 i 2008 na boiskach Szkół Podstawowych nr 3 i nr 10 w Lubinie, rozegrali zawody międzyszkolne w piłkę nożną. Był to etap powiatowy. Po zaciętej i wyrównanej walce zajęliśmy 2 miejsce! Wyprzedziła nas jedynie naszpikowana zawodnikami Zagłębia Lubin Szkoła Podstawowa nr 10. Świetny i niespodziewany rezultat.

Trenerem drużyny na zawodach był p. Krzysztof Górski, a nauczycielami uczącymi  wf: p. Marek Stolarczyk i p. Krzysztof Górski.

Skład drużyny: Dominik Haściło, Jakub Pilichowski, Hubert Cieleń, Maciej Candekidis, Igor Drogosz, Miłosz Łapiński, Szymon Puton, Maciej Gołembka, Miguel Markowski, Kacper Gola, Patryk Migoń i Konrad Mycan. Gratulujemy!