„IGRZYSKA DZIECI” 2018

19 czerwca 2018 r. na hali sportowej RCS w Lubinie odbyło się podsumowanie rywalizacji szkół w zawodach sportowych organizowanych przez powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Urząd Miasta.

W rywalizacji sportowej dzieci, a więc klas 4-6, nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce, zdobywając 343 punkty! Warto zaznaczyć, że do rywalizacji w roku szkolnym przystąpiło czternaście szkół podstawowych powiatu lubińskiego. W rywalizacji sportowej młodzieży, a więc klas 7-ch oraz 2-ch i 3-ch gimnazjum, nasza szkoła zajęła piąte  miejsce.

Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a więc nauczycielom: p. Andrzejowi Szyposzowi, p. Markowi Stolarczykowi, p. Annie Stolarczyk, p. Elżbiecie Michalak i p. Krzysztofowi Górskiemu.

Klasyfikacja dzieci:
I miejsce: SP 8 Lubin,
-II miejsce: SP 10 Lubin,
-III miejsce: SP 14 Lubin,
-IV miejsce: SP 7 Lubin,
-V miejsce: SP 1 Lubin,
-VI miejsce: SP 12 Lubin.