I B NA CIEKAWYCH ZAJĘCIACH WF

30 września 2019 r. uczniowie klasy Ib zamiast na tradycyjny WF, zostali zaproszeni przez p. Monikę Hawrot, trenera fitness,  do sali Fit Arena na bardzo intensywne zajęcia ruchowe. Najpierw rozgrzewka przy muzyce a potem trampolinowe szaleństwo.  Dzieciaki wręcz fruwały z radością pozbywając się nadmiarów energii.  Gdyby tak były trampoliny w szkole…. z takim marzeniem pierwszoklasiści wracali do szkoły na pozostałe lekcje.

Natomiast tydzień temu, korzystając z pięknej, jesiennej pogody, uczniowie klasy Ib pojechali do Parku Wrocławskiego. Szybko zaprzyjaźnili się za zwierzętami, po czym urządzili sobie lekcję WF na placu zabaw. Wspinaczki, biegi, skoki i zjeżdżalnie zapewniły odpowiednią dawkę ruchu na resztę dnia.

Takie zajęcia  ruchowe pierwszoklasistom bardzo się spodobały i już myślą nad tym, co będzie w kolejny, wf-owy poniedziałek.