FESTYN CHARYTATYWNY „PRZYTULISKO I PRZYJACIELE”

W piątek 8 czerwca 2018 r. na terenach zielonych na Wzgórzu Zamkowym pracownicy WTZ „Przytulisko” zorganizowali festyn charytatywny na cele statutowe „Przytuliska”. Poproszono wolontariuszy o pomoc w organizacji i pani Ela Michalak przygotowała grupę wolontariuszy, którzy z ogromnym zapałem wyruszyli na pomoc w organizacji festynu. W bogatym programie można było usłyszeć, zobaczyć i uczestniczyć w bardzo wielu atrakcjach:, m. in.: koncert WTZ ,,Przytulisko’’, koncert akordeonowy, występ lubińskich uczniów i przedszkolaków, warsztaty Zumby, kiermasz prac z ceramiki oraz rękodzieła artystycznego wykonanego przez Uczestników WTZ ,,Przytulisko’’, pokaz militariów wraz z atrakcjami dla dzieci, dmuchawce, kącik plastyczno-rękodzielniczy, animacje dla dzieci, pokaz Driftu, konne przejażdżki…..

Nasi wolontariusze otrzymali gorące podziękowania za pomoc w organizacji. To kolejny przykładna to, że zawsze można na nich liczyć. Dziękujemy.