ELIMINACJE DO KONKURSU „MAM TALENT”

14 marca 2019 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do kolejnej edycji konkursu „Mam talent”. Wzięło w nich udział 48 uczestników z 11 klas.

Występy oceniało jury w składzie: pani wicedyrektor Krystyna Filon, pani Marta Jarząbek oraz przedstawicielka SU Karolina Skrzypczak z kl. VIIIc. Jurorki obejrzały 34 występy, podczas których młodzi artyści najczęściej śpiewali i tańczyli, ale pojawiła się też gra na pianinie i gitarze, gimnastyka artystyczna i recytacja, a nawet kabaret.

Do finału konkursu, który odbędzie się 21 marca, zakwalifikowano 13 pokazów. Wtedy dowiemy się, kto zdobędzie nagrodę główną.

Organizacją szkolnego show zajęła się pani Barbara Godlewska wraz z uczniami klas VIIIb i VIIIc.