DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W październiku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Apel prowadziła Karolina Skrzypczak i Malwina Liszka.

Uroczystość rozpoczęła się występem szkolnej grupy tanecznej Luz, która zatańczyła do piosenki Havanana. Kolejni artyści to Kacper Grześkiewicz w piosence Kamila Bednarka „Jak długo jeszcze?”, Lena Pyzik – gimnastyka, Piotr Sell w piosence „Mały odkrywca”, Kalina Tryniszewska – utwór „Cała doskonała”, Nikola Szczepańczyk w utworze „Domowe zoo”, Ala Bartosiewicz – recytacja wiersza Wisławy Szymborskiej „Nienawiść”, Marysia Rogalska w piosence „Lustra”, Amelia Wojtowicz zatańczyła do piosenki „123″ i Julia Staniszczak zaśpiewała utwór „Dziwny jest ten świat”. Publiczność nagrodziła zdolnych artystów gromkimi brawami.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli dyrekcji szkoły, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzenia, a na ręce pani Dyrektor piękny bukiet kwiatów.