DZIEŃ DZIECKA Z TPD

1 czerwca 2018 roku wolontariusze wraz z p. Elą Michalak uczestniczyli w Rodzinnym Festynie Integracyjnym z okazji Dnia Dziecka „Razem Dla Dziecka” na legnickim Rynku. Organizatorem tej wspaniałej imprezy był Oddział Okręgowy i Miejski Towarzystwa Przyjaciół dzieci w Legnicy oraz legnickie Centrum Kultury.

Wszyscy nasi uczestnicy otrzymali paczki ze słodyczami. Wśród różnych atrakcji odbyła się loteria fantowa z nagrodami specjalnymi, podczas której aż 3 nasze wolontariuszki miały szczęśliwe losy. Zuzia wylosowała encyklopedię dla dzieci w cenie 80 zł., Zosia Voucher pobyt na kolonii w Warszawie o wartości 1320 zł., a Marlena tablet. Super.

Po całodniowych atrakcjach wszyscy uczestnicy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domu.