DZIEŃ DWÓCH RÓŻNYCH SKARPETEK

16 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami rozpoczęli tegoroczną zabawę w „Szaloną Klasę”. Na podstawie zgłoszonych przez uczniów propozycji Samorząd Uczniowski opracował harmonogram dni zabawy na cały rok szkolny. Pierwszy z nich to DZIEŃ DWÓCH RÓŻNYCH SKARPETEK. Większość uczniów miała dzisiaj na sobie skarpetki nie do pary. Trzy klasy wyróżniły się szczególnie tj. I a, II a i VIII c. W tych klasach różne skarpetki mieli wszyscy uczniowie bez wyjątku.

Przypominamy, że klasa, która uzyska największą ilość punktów w ciągu całego roku szkolnego, zdobędzie tytuł „Szalonej Klasy” i otrzyma puchar oraz słodkie upominki. W ubiegłym roku zwyciężyli uczniowie obecnej II a. Czy utrzymają tytuł? Czas pokaże. Rywalizacja rozpoczęta. Za miesiąc DZIEŃ SZALIKA.