CO ZMALOWAŁY NASZE PIERWSZAKI?

Justynka Tomaszewicz i Szymon Wilk  – nasi uczniowie z klasy Ic – wyróżniają się wyjątkowym talentem artystycznym. Mimo, iż ich kariera szkolna zaczęła się całkiem niedawno, mogą już teraz pochwalić się nagrodami w konkursach plastycznych: „Chrońmy przyrodę ojczystą”, „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”, „Czysta woda” . Ich prac: PRZEPIĘKNEGO ŻUBRA I LUBIŃSKICH ULIC czy MORSKIEGO KRAJOBRAZU – nie powstydziłyby się najlepsze galerie 🙂

NAGRODY NASZYCH UCZNIÓW:

1) XVI Regionalny Konkurs Plastyczny „Chrońmy przyrodę ojczystą”:
-I miejsce: Justyna Tomaszewicz,
-wyróżnienie:  Szymon Wilk.

2) Regionalny Konkurs Plastyczny  „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” w kategorii wiekowej „7-11 lat”:
-II miejsce: Szymon Wilk, –
wyróżnienie: Justyna Tomaszewicz.

3) Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Czysta woda”:
-wyróżnienie: Szymon Wilk.

Nasi laureaci, mimo iż są dopiero w pierwszej klasie mają już bardzo poważne plany na przyszłość. Justynka planuje być nauczycielką, a Szymek widzi się w roli lekarza. To jednak prawdziwe artystyczne dusze, więc sztuka będzie im z pewnością towarzyszyć przez całe życie. Poza tym, że wspaniale malują, oboje pięknie tańczą recytują wiersze.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!