„CHROŃMY PRZYRODĘ OJCZYSTĄ”

Regionalny Konkurs Plastyczny „Chrońmy przyrodę ojczystą” zagościł na stałe w kalendarium imprez organizowanych przez TPD w Legnicy. Tegoroczna edycja odbyła się pod koniec listopada. Do udziału zostały zaproszone dzieci oraz młodzież z regionu legnickiego.  Uczestnicy mieli za zadanie wykonać prace plastyczne lub fotograficzne przedstawiające zarówno piękno przyrody, które należy chronić, jak również ukazujące niszczący wpływ człowieka na środowisko. Jak ważny i interesujący jest to dla młodych ludzi temat świadczy liczny udział w tym konkursie. Swoje prace zgłosiło ponad 700 uczestników. Miło nam ogłosić, że wśród finalistów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły.

W kategorii prac plastycznych WYRÓŻNIENIE zdobyli Piotr Sell oraz Szymon Wilk, uczniowie z klasy IIIC. Wychowawcą uzdolnionych chłopców jest pani Krystyna Gorzelnik. W kategorii fotograficznej WYRÓŻNIENIE zdobyła Zuzanna Gaber z klasy VI B, opiekunem jej jest pani Elżbieta Michalak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!