„BRATEK DLA ÓSEMKI’’

Niezwykły sposób na okazanie sympatii szkole znaleźli wszyscy nasi uczniowie, wspierani przez rodziców. Już po raz drugi bardzo chętnie wzięli udział w akcji „Bratek dla Ósemki’’, której pomysłodawczynią jest dyrektor pani Bożena Małek. Do wydarzenie przyłączyli się niemalże wszyscy uczniowie oraz nauczyciele. W tym roku do szkoły przyniesiono, jak szacują pracownicy obsługi, kilkaset sadzonek bratków. Zostały one posadzone na klombach, zdobiących tereny zielone dookoła szkoły. W pracach ogrodniczych także pomagali uczniowie.

– Uważamy, że pomysł jest bardzo fajny! VI b i VIIc.- Teraz będzie wokół szkoły jeszcze bardziej kolorowo i ładnie. Przyjemnie dzisiaj popracować na dworze, bo świeci słońce i jest ciepło, i robimy coś pożytecznego. Chyba dookoła żadnej szkoły nie będzie tylu kwiatów, co u nas! – dodają z uśmiechem i dumą zbratani ze szkołą i wiosną ósemkowicze.