BEZPIECZNY ŚWIETLICZAK

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie dla klas pierwszych, organizowany wspólnie z Komendą Powiatową Policji już po raz drugi został zorganizowany w naszej szkole. Celrm konkursu było pogłębienie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa poprzez grę i zabawę. Honorowym gościem konkursu i przewodnicząca jury  była pani asp. Anna Szajber – policjantka z Zespołu Profilaktyki Społecznej.

Dzieci wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami, które wykorzystały podczas rywalizacji miedzy sobą. Zawodnicy rozwiązywali testy, quizy, zagadki, a także sprawdzali swoje możliwości  podczas konkurencji sprawnościowych. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Na koniec spotkania policjantka przypomniała dzieciom zasady bezpiecznych zachowań podczas zbliżających się wakacji.

O konkursie można przeczytać na stronach internetowych: Magazyn Lubin.pl, Lubiński 24.pl oraz  na stronie głównej KPP www.lubin.policja.gov.pl. Nagrody konkursowe zakupiono dzięki wsparciu finansowemu Fundacji KGHM Polska Miedź.

Wyniki konkursu:
-I miejsce klasa Ic (skład drużyny: Antoni Kielan, Maja Nowak, Maciej Karolczak).
-II miejsce klasa Ib (skład drużyny: Anna Szantalewicz, Krystian Knysak, Monika Jakowyszyn),
-III miejsce klasa Ia (skład drużyny: Bartosz Kowalski, Filip Matyniak, Alicja Matysiak),
-IV miejsce klasa Id (skład drużyny: Urszula Waszkiewicz, Urszula Latoń, Kinga Tymosiak),

Gratulujemy! Organizator konkursu p. Agnieszka Radomska.