BAL WIOSENNY

20 kwietnia 208 r. w naszej szkole był dniem szczególnym, ponieważ postanowiliśmy w wyjątkowy sposób  uczcić  Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji odbył się bal wiosenny, na który przybyły rośliny,  zwierzęta  z  pól, lasów i  łąk. Każdy z zaproszonych  gości, przyniósł  sadzonkę bratka,  który dziś  jest ozdobą terenów zielonych  naszej szkoły.

Na początku  naszej  wspólnej zabawy uczennice z  klas 1c,  3c, 3e i  4c przypomniały nam  jak ważne jest, aby codziennie dbać o naszą planetę Ziemię, wodę i powietrze.

Podczas balu nie zabrakło znanych i lubianych przebojów.  Były tańce, śpiew i wspólna zabawa. Dzieci brały również udział w rożnych konkurencjach sportowych, które dostarczyły wielu pozytywnych emocji. Już nie możemy doczekać się kolejnego balu!