ANDRZEJKI W 2B I 2D

29 listopada 2019 r. uczniowie z klasy IIb i IId wybrali się do  Regionalnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej  w Dziewinie. Na uczniów czekały dwie wróżki, które na początku spotkania zapoznały dzieci z tradycjami i historią Andrzejek , a następnie wróżbom i przepowiedniom nie było końca. Każde dziecko miało możliwość poznania swojej wróżby na bliższą i dalszą przyszłość. W tym dniu nie zabrakło przekłuwania serduszek z imionami, lania wosku, wróżb z kubeczków, ustawiania butów  oraz śpiewów i tańców przy muzyce.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a wróżby potraktowano żartobliwie. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy taneczne i słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

Bardzo dziękujemy wróżkom za wspaniałe przygotowanie wróżb andrzejkowych, a uczniom życzymy by niektóre z nich się spełniły.