ALTERNATYWNE LEKCJE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

W dniach 28 i 29 października 2019 r. uczniowie z naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w projekcie Fundacji Moniki Pyrek: „Alternatywne lekcje wychowania fizycznego”. Celem zajęć było pokazanie dzieciom tradycyjnych form aktywności sportowej, zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu, poprzez wykorzystanie symulatorów będących w oczach uczniów interesującym i atrakcyjnym novum. Dzieci miały okazję między innymi poćwiczyć na ściance wspinaczkowej, pojeździć na wirtualnych nartach czy oddać strzał na bramkę (od razu na monitorze pokazywała się siła uderzenia). Organizatorami wyjść do hali RCS byli Pan Krzysztof Górski (opiekun klas V b oraz V c) a także Panie Beata Rak i Katarzyna Młynarczyk (opieka nad klasą V a).

Więcej zdjęć na stronach:
www.alternatywnelekcjewf.pl,
www.miedziowe.pl,